Organizujemy imprezy okolicznościowe:

przyjęcia
chrzciny
komunie
jubileusze
imieniny
szkolenia
bankiety

Skomponujemy menu dostosowane do Państwa potrzeb i wzbogacimy je własną inwencją. Na Państwa życzenie przedstawimy propozycje szwedzkiego stołu, stołu z rybami i owocami morza, słodkiego bufetu, baru sałatkowego, kompozycji z owoców, czy wiejskiego wozu. Zapewniamy, iż twórcza postawa naszego szefa kuchni jest niezmienna. Za każdym razem zaskakuje nas i naszych Biesiadników doskonałym zmysłem kulinarnym i zaraża kreatywnością oraz pasją. Naszych Gości zapraszamy również do wspólnego pieczenia prosiaka, dzika, barana, grillowania oraz innych uczt kulinarnych.

Wszystkich smakoszy tradycyjnego polskiego jadła zachęcamy do spróbowania specjałów naszej kuchni:

pierogów domowych
chleba własnego wypieku
ciast domowych
wędlin z własnej wędzarni:

kiełbasy swojskiej, kiełbasy swojaskiej paprykowej, szynki, polędwicy, boczku wędzonego

świeżo wędzonych ryb:

pstrąga, karpia, suma, okonia, łososia

Karczma Strzelna to urokliwy zajazd przy trasie Łódź – Rawa Mazowiecka – Warszawa, w małej miejscowości Strzelna. Od Łodzi dzieli nas zaledwie 30 km, a od Rawy Mazowieckiej 20 km. Restauracja powstała w 2010 roku. Odznaczając się osobliwym nastrojem, miłą obsługą i wyśmienitymi potrawami szybko zyskała uznanie i zaskarbiła sobie stałych klientów. Karczma zbudowana jest z drewnianych bali i kamienia, a dach z wiórów osikowych. Wewnątrz znajdziemy wiele ciekawych rzeźb, ornamentów i oryginalnych wzorów. Całość tworzona była wyobraźnią gospodarza i pasją mistrza dłuta. Wnętrze podzielone jest tematycznie na:

salę o charakterze kowalskim – KUŹNIĘ
salę stylizowaną na rybacką osadę – RYBACKĄ
salę z wystrojem typowo łowieckim – MYŚLIWSKĄ

W okresie letnim do dyspozycji Gości oddajemy taras i grillownię. Nie zapomnieliśmy również o naszych najmłodszych klientach. Plac zabaw latem i sala zabaw zimą sprawiają, iż chętnie odwiedzają nas całe rodziny wraz z pociechami. Nieprzeciętny charakter naszej karczmy zobowiązuje nas do komponowania potraw opartych na tradycyjnie polskim smaku, ale w nowoczesnym wydaniu … pozwalamy sobie na nutę ekstrawagancji i wzbogacamy nasze dania oryginalnymi dodatkami. Każdą potrawę przygotowujemy na indywidualne zamówienie klienta, a czas oczekiwania umila nam nastrojowa muzyka i „czekadełko” ze słoninką, ogórkiem, smalcem i pieczywem własnego wypieku. Żur, wątróbka i pierogi własnego wyrobu cieszą się u nas szczególnym uznaniem. Najbardziej wymagające podniebienia znajdą tutaj coś dla siebie zamawiając potrawy z wieprzowiny, drobiu, czy dziczyzny. Dla smakoszy ryb również mamy ciekawe propozycje. Ciasta domowego wypieku, soki ze świeżych owoców oraz wymyślne desery w pełni zaspokoją Państwa potrzeby kulinarne.

słowa kluczowe: zajazdy okolice łodzi, przysmak suma, strzelno restauracja, karczmy łódź, karczma sole, karczma u słodkiego menu, trasa warszawa gdańsk gdzie zjeść, karczma lodz, karczmy w łodzi,
chleb dla zapracowanych