Podróże nie muszą być kosztowne, więc jeśli chcemy, możemy wybrać się na nie i nie stracić pieniędzy z własnego kąta. W tym celu pomyślmy w szczególności o wyborze odpowiedniego zakwaterowania. Gdzie więc możemy tanio przenocować na swoich wakacjach?

Najlepiej będzie, jeśli zdecydujemy się na nocleg pod gołym niebem. Oczywiście jest to tylko przenośnia, bo nie musimy kłaść się na asfalcie i tam odpoczywać. Zamiast tego zaopatrzmy się po prostu w namiot, śpiwór oraz karimatę. Spakujmy te rzeczy do swojego plecaka i wyruszmy na wyprawę. Będziemy mogli wtedy przenocować na polu namiotowym, za które na pewno zbyt wiele nie zapłacimy.

Jeśli jednak turystyka namiotowa nie za bardzo nam odpowiada, zacznijmy szukać dla siebie taniego ośrodka noclegowego. Celujmy raczej w motele i pensjonaty, aniżeli w luksusowe hotele. Zainteresujmy się mniej znanymi ośrodkami, które zwykle, by móc zarobić, oferują noclegi w dość atrakcyjnych cenach. To z nich powinniśmy skorzystać, by po prostu trochę zaoszczędzić.

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.