Jak powszechnie wiadomo wyjazd z pociechami jest powiązana z potrzebą uprzednich organizacji, wybrania odpowiedniego noclegu no i naturalnie miejsca, które zaoferuje moc ciekawych zabaw. Dzieci nie powinny się nudzić, gdyż nie wykorzystają wakacji, a my nie odpoczniemy. Najlepszym miejscem na podróż z dziećmi, jakiego nie zepsuje nam ani deszczowa aura ani znużenie, są Wyspy Kanaryjskie.

Cudowne pejzaże, piaszczyste i gorące plaże, egzotyczna roślinność to tylko początek niezapomnianych niespodzianek. Na naszych milusińskich oprócz tego oczekują salony rozrywek, mini-kluby, miejsca zabaw, podgrzewane baseny lub ćwiczenia fizyczne. Jeżeli jednak nasze dzieciaki będą znudzeni hotelowymi rozrywkami nie ma się czym smucić, Wyspy proponują dla nas o wiele więcej.

Punktem które trzeba odwiedzić jest Loro Parque w Puerto de la Cruz. Ma on powierzchnię 135 tysięcy m2 i znajduje się w nim ogród zoologiczny i egzotyczny. Nasze pociechy mają okazję obejrzeć tutaj białe tygrysy, goryle lub barwne papugi. Przemieszczając się oszklonym przejściem w ogromnym akwarium nad głowami przepływać będą rekiny. Poza tym Loro Parque oferuje fascynujący popis delfinów, lwów morskich lub papużek jak też Planetę Pingwinów, gdzie dzieci mają okazję przyjrzeć się tym sympatycznym ptakom.

Kolejnym punktem, gdzie zarówno dorosłe osoby jak i nasi milusińscy nie będą się nudzić jest Siam Park w Playas de Las Americas. To w tym najogromniejszym w Hiszpanii wodnym parku uciech oczekuje na nas kilkanaście super zjeżdżalni i największe sztucznie tworzone fale (sięgające do 3 metrów wysokości), dzięki którym zaznamy super przygodę. Dla tych, którzy pragną silnych doznań oczekuje zjeżdżalnia The Tower of Power, którą przelatujemy przez akwarium z rekinami do niewielkiego basenu. Znakomitą atrakcją jest zjeżdżalnia Wulkan, gdzie cztery osoby zjeżdżają na pontonie do jamy wulkanu z efektami świetlanymi i dźwięków. Dla tych co mają dużą odwagę oczekuje zjeżdżalnia licząca 28 metrów!

Jak widać wycieczka na Teneryfę zaoferuje wiele rozrywek i spełni wymagania każdego, nawet najbardziej wybrednego, wczasowicza. Wyprawa na Wyspy Kanaryjskie to fascynująca przygoda nie tylko dla naszych milusińskich, jak też i dla rodziców.