Wspaniałe mazurskie wakacje

Mazury – komu z nas na dźwięk tego słowa nie pojawia się przed oczami upalny, sierpniowy dzień spędzony w przepięknym zielonym lesie, przeplatanym malowniczymi strumieniami? Albo zachód słońca nad błękitną taflą jeziora ciągnącą się po horyzont, gdy w oddali majaczą płomienie ogniska? Takie tradycyjne skojarzenia z Krainą Wielkich Jezior Mazurskich powoli odchodzą w niepamięć, ponieważ turyści coraz częściej spędzają wakacje na wodzie, i nie jest tu mowa o pływaniu kajakiem. Wynajmują łódź lub jacht na dłuższy okres, zabierają zapasy na pokład i wypływają na środek jeziora. Większość czasu przebywają na wodzie, do portów zawijają tylko w razie potrzeby. Wszystko po to, aby odpocząć od zatłoczonych nabrzeży, pozwolić sobie na chwilę wytchnienia od zgiełku pędzącego świata.
Nie musimy kupować jachtu, aby korzystać z dobrodziejstw Krainy Tysiąca Jezior. Oferta czarterowa stała się dostępna na każdą kieszeń. Giżycko, Węgorzewo, Mikołajki, Ruciane-Nida – w tych miastach najłatwiej znajdziemy możliwość wynajęcia środka pływającego.
Warto poznać czarter jachtów Mazury cennik i porównać ceny wynajmu w różnych wypożyczalniach. Porozmawiajmy z obsługą, która z pewnością będzie służyła nam swoim cennym doświadczeniem. Dzięki temu trafniej wybierzemy jacht odpowiadający naszym potrzebom.